MASÁŽE

Vyberte si klasickou konopnou masáž, konopnou citrusovou masáž či konopnou skořicovou masáž.

 

Konopná masáž

Konopný olej vyrobený místní konopnou farmou Sativa Manufacture je získávaný tou nejšetrnější a nejčistší formou lisování semen. Olej je určený pro problematickou a velmi citlivou pokožku. Je vhodný při suché, drsné a šupinaté pokožce s projevy atopického ekzému nebo lupénky.

Podporuje hojení, zklidnění a celkové ozdravení pokožky, omezuje vysušování a popraskání kůže, má výrazné regenerační, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Zmírňuje migrény, revmatické a menstruační bolesti a úspěšně pomáhá k odstranění projevů celulitidy a ekzémů.

 

Konopná citrusová masáž

Svěží kombinace citrusových vůní bio olejů. Spojení 100% přírodní esence limety dodává organismu novou energii a současně osvěží unavené tělo i mysl. Unikátní směs oleje a výtažků z lékařsky vyšlechtěné odrůdy konopí zajišťuje kompletní obsah léčivých látek a širokospektrálních mastných kyselin.

Kromě vysoké schopnosti promašťovat, olej vyživuje a chrání pokožku, urychluje hojení, snižuje bolestivost, podráždění a celkově zklidňuje.

 

 

Konopná skořicová masáž

Unikátní směs bio konopného oleje a skořice má silné dezinfekční a antibiotické účinky. Konopí zajišťuje kompletní obsah léčivých látek a mastné kyseliny, které pozitivně působí na kůži a imunitu. Je to významný antioxidant, který chrání naše tělo před volnými radikály. Látky obsažené ve skořici povzbuzují naše tělo i mysl, zlepšují náladu a působí jako přírodní afrodiziakum.

Používá se k úlevě při bolestech svalů a svalových křečích, na revmatické bolesti kloubů a celkovému prohřátí a regeneraci tkání. Účinné látky pomáhají při metabolismu v buňkách, zrychlují látkovou výměnu, redukují projevy celulitidy.