Jílovorašelinová koupel / zábal s koloidním stříbrem

Unikátní zdroj jílové rašeliny, která vykazuje velmi příznivé léčebné vlastnosti především ve vztahu ke kůži. Tento ojedinělý druh jílu je výjimečný díky obsahu bentonitu, zlepšující bobtnavost a reologickou formovatelnost materiálu, což v praxi znamená, že dosáhnou v menším množství stejné plastické vlastnosti jako běžná rašelina ke koupelím. Zlepší se vztlak, stejně tak udržitelnost tepla a pro kůži je lépe snesitelný. Tento peloid je schopen nabídnout lepší kvalitu peloidní koupele, než běžná rašelina.

Koupel vykazuje silné protizánětlivé účinky, prokrvuje kůži a působí proti bolesti při léčbě degenerativních onemocnění pohybového aparátu.

Jílovorašelinová procedura s koloidním stříbrem má silný antimikrobiální a antivirový efekt, podporuje léčbu různých druhů ekzémů, psoriázu a další kožní onemocnění.

Koloidní stříbro je převratnou novinkou v oboru zdravotnictví. Mezi hlavní účinky patří především schopnost ničit houby, plísně, parazity. Zmíněné účinky tuto blahodárnou tekutinu předurčují jak k preventivnímu užití pro posílení imunity organismu, tak i přímé léčbě mnoha chorob jako jsou např. plísňová onemocnění.

Zpět