KOUPELE A ZÁBALY

Slatinná koupel / zábal s konopným olejem Sativa Manufacture

Procedura vykazuje silné protizánětlivé účinky, prokrvuje kůži a působí proti bolesti při léčbě degenerativních onemocnění pohybového aparátu. Konopný olej pochází z certifikované BIO produkce české konopné farmy Sativa Manufacture.
Více
 
 
 
 
 
 
 
 

Slatinná koupel / zábal s koloidním stříbrem

Tato procedura s koloidním stříbrem má silný antimikrobiální a antivirový efekt, podporuje léčbu různých druhů ekzémů, psoriázu a dalších kožních onemocnění.
Více
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Slatinná koupel / zábal s koloidním zlatem

Přírodní slatinná koupel nebo zábal s koloidním zlatem oživuje pokožku, omlazuje celé tělo, stimuluje lymfatický a krevní oběh, zmírňuje revmatické potíže. Zpomaluje proces ztráty kolagenu a elastinu, spolupůsobí při rekonstrukci kožní tkáně.
Více
 
 
 
 
 
 
 
 

Slatinná koupel / zábal s kadidlovou pryskyřicí

Procedura s kadidlovou pryskyřicí získanou z pouštního keře Boswellia Sacra, z oblasti Omán, má výrazný protizánětlivý, antivirový a antibakteriální účinek. Je vhodná pro léčbu artróz a revmatismu.
Více
 
 
 
 
 
 
 
 

Slatinná koupel se solí z Mrtvého moře

Předností slatinné koupele se solí z Mrtvého moře je mastnota soli, která má schopnost promastit pokožku. Pomáhá zbavit se podráždění a svědění způsobeného kožními onemocněními jako jsou ekzémy, lupenka a akné.
Více
 
 
 
 
 
 
 
 

Jílovorašelinová koupel / zábal s koloidním stříbrem

Koupel vykazuje silné protizánětlivé účinky, prokrvuje kůži a působí proti bolesti při léčbě degenerativních onemocnění pohybového aparátu. Jílovorašelinová procedura s koloidním stříbrem má silný antimikrobiální a antivirový efekt, podporuje léčbu různých druhů ekzémů, psoriázu a další kožní onemocnění.
Více
 
 
 
 
 
 
 

Jílovorašelinová koupel / zábal s koloidním zlatem

Zlato je jedním ze základních kamenů ajurvédského léčitelství, je používáno v tradiční čínské medicíně, na jeho účinky se spoléhali faraoni i zakladatel moderní západní medicíny Paracelsus.
Více
 
 
 
 
 
 
 
 

Jílovorašelinová koupel / zábal s kadidlovou pryskyřicí

Kadidlová pryskyřice je známá z náboženských rituálů, ale málokdo ví, že se jedná o pryskyřici obsahující triterpenické kyseliny, označované jako kyseliny boswellové se silným protizánětlivým účinkem.
Více
 
 
 
 
 
 
 
 

Kaolínová koupel / zábal s konopným olejem Sativa Manufacture

Koupel i zábal mají výrazné detoxikační účinky, podporují vylučování toxických látek v průběhu procedury. Pomáhá při hojení ran, odstraňuje nečistoty z tkání, krve a lymfy, hojí zánětlivé procesy.
Více
 
 
 
 
 
 
 

Kaolínová koupel / zábal s koloidním stříbrem

Jílová procedura má výrazné detoxikační účinky, podporuje vylučování toxických látek v průběhu lázně. Pomáhá při hojení ran, odstraňuje nečistoty z tkání, krve a lymfy, hojí zánětlivé procesy.
Více
 
 
 
 
 
 
 
 

Kaolínová koupel / zábal s koloidním zlatem

Spojení bílého jílu a koloidního zlata je doslova královskou pěstící procedurou, která kromě svého detoxikačního a pěstícího účinku, vykazuje skvělý kosmetický efekt. Tato procedura je ideální kombinací zdravotního a kosmetického efektu.
Více